WNĘTRZA / INTERIORS

09hd.jpg

APARTAMENT W GARNIZONIE

Naturalne barwy

Powierzchnia: 38 m2

Realizacja: w trakcie realizacji

Lokalizacja: Gdańsk

Tej przestrzeni apartamentu przeznaczonego na wynajem nadaliśmy elegancki i naturalny wygląd. We wnętrzu dominują neutralne barwy lekkich beżów i szarości uzupełnione łagodną zielenią szałwii. Chciałbyś, żebyśmy zajęli się również Twoim wnętrzem? Skontaktuj się z nami już dziś.

 
IMG_0138 copy.jpg

APARTAMENT W KAMIENICY

Szacunek dla architektury

Powierzchnia: 107 m2

Realizacja: w trakcie realizacji

Lokalizacja: Gdańsk

Tej przestrzeni nadaliśmy elegancki i wyrafinowany wygląd, który imponuje gościom już na wejściu. Właściciel chciał zachować oryginalny układ wnętrz i charakter architektury starej kamienicy. Stylowe meble w połączeniu z prostym wzornictwem sprostały temu wyzwaniu. Chciałbyś, żebyśmy zajęli się również Twoim wnętrzem? Skontaktuj się z nami już dziś.

05%20copy_edited.jpg

MIESZKANIE W BŁĘKITACH

Błękit i drewno orzechowe

Powierzchnia: 49 m2

Realizacja: 2020

Lokalizacja: Rumia

Chciałbyś, żebyśmy zajęli się również Twoim wnętrzem? Skontaktuj się z nami już dziś.

38_edited.jpg

DOM PARTEROWY

Jasno i przytulnie

Powierzchnia: 183 m2

Realizacja: 2020

Lokalizacja: Łuków

Przestrzeń domu została zaprojektowana tak, aby było ono jasne, ale jednocześnie sprawiało wrażenie ciepłego i przytulnego. Połączenie jasnych szarości, jasnego drewna i delikatnego różu czyni to wnętrze subtelnym i kobiecym. Chciałbyś, żebyśmy zajęli się również Twoim wnętrzem? Skontaktuj się z nami już dziś.

 
_MG_9974 copy.jpg

KAWALERKA W STYLU INDUSTRIALNYM

Beton i Big Ben

Powierzchnia: 33 m2

Realizacja: 2019

Lokalizacja: Gdańsk

Tej przestrzeni nadaliśmy industrialny styl, który podoba się gościom już na wejściu. Właściciel chciał połączyć prostotę i surowość stylu industrialnego ze swoim ulubionym krajem - Wielką Brytanią. Neutralna szaro-biała tonacja z odrobiną kontrastującego koloru sprostały temu wyzwaniu. Chciałbyś, żebyśmy zajęli się również Twoim wnętrzem? Skontaktuj się z nami już dziś.

_MG_0053.JPG

APARTAMENT MIŁOŚNICZKI ZŁOTA

Złoto i klasyka

Powierzchnia: 51 m2

Realizacja: 2018-19

Lokalizacja: Gdynia

Wnętrze tego apartamentu jest ciepłe i przytulne. Upodobania klientki zainspirowały nas do wykorzystania konkretnych kolorów: złota i odcieni z gamy czerwieni. Choć barwa cennego kruszcu pojawia się w każdym pomieszczeniu, nie przytłacza ona, dzięki doborowi neutralnych barw uzupełniających. Dodatkowo, układ wnętrza został dostosowany do poruszania się po nim na wózku inwalidzkim.

 Podoba Ci się nasza realizacja? Dla Ciebie zaprojektujemy również coś specjalnego. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się jak możemy to zrobić.

17.jpg

BIURA W STYLU LOFT

Funkcjonalność i nostalgia

Powierzchnia: 440 m2

Realizacja: 2018

Lokalizacja: Łuków

Tej nowoczesnej przestrzeni nadaliśmy nostalgiczną atmosferę, w której wszyscy pracownicy czują się swobodnie. Połączenie niezakrytych elementów architektonicznych z ciepłem drewna i surowością betonu stworzyło niepowtarzalny wystrój. W rezultacie powstało piękne wnętrze, pozostające w harmonii ze swoją funkcją. Podoba Ci się nasza realizacja? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak projektuje się takie wnętrza.

 
_MG_6082 copy.jpg

DOM Z WIDOKIEM NA STAW

Ciepło i nowoczesność

Powierzchnia: 198 m2

Realizacja: 2015-16

Lokalizacja: Gdańsk

Tej przestrzeni nadaliśmy elegancki i wyrafinowany wygląd, który imponuje gościom już na wejściu. Designerskie meble, prostota architektury z dodatkiem odrobiny rustyki sprostały temu wyzwaniu. Chciałbyś, żebyśmy zajęli się również Twoim wnętrzem? Skontaktuj się z nami już dziś.

_MG_1434.jpg

MIESZKANIE W STYLU SKANDYNAWSKIM

Prostota i przytulność

Powierzchnia: 53 m2

Realizacja: 2014

Lokalizacja: Gdańsk


Już od progu wita nas przytulna atmosfera. Prostopadłe rozmieszczenie mebli w połączeniu z surowymi tkaninami i drewnem ma przywodzić na myśl skandynawskie wnętrza. Podoba Ci się nasza realizacja? Dla Ciebie zaprojektujemy również coś specjalnego. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się jak możemy to zrobić.

_MG_7081.jpg

APARTAMENT NA WZGÓRZU

Elegancja i nowoczesność

Powierzchnia: 101 m2

Realizacja: 2013-14

Lokalizacja: Gdańsk


Tej ekskluzywnej i nowoczesnej przestrzeni nadaliśmy miękką i romantyczną atmosferę, w której wszyscy domownicy, a także ich goście czują się ciepło i swobodnie. Cudowne połączenie luksusowych tapet oraz drewna tekowego współgra z architekturą miejsca i jego umeblowaniem. W rezultacie powstało piękne miejsce, pozostające w harmonii ze swoim otoczeniem. Podoba Ci się nasza realizacja? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak projektuje się takie wnętrza.